Wieloletnie doświadczenie w branży

Wyroby stalowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wyrobów hutniczych produkowanych z wysokiej jakości stali wiadących producentów polskich i zagranicznych. Naszą ofertę otwierają wysokogatunkowe profile stalowe ze stali ocynkowanej oraz rury stalowe ze szwem (czarne i ocynkowane).Ponadto oferujemy blachy stalowe dostarczane w postaci kręgów, taśm oraz arkuszy. Wyszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są w standardowych gatunkach i wymiarach.

Poznaj naszą ofertę

Profile stalowe

Walcowane na zimno ze stali gorącowalcowanej.
Profile stalowe dostępne w wielu przekrojach i grubościach ścianki.
Posiadamy szeroki wybór profili, profile stalowe, profile zimnogięte, kształtowniki.
Skutecznie zaspakajamy potrzeby rzemieślników jak i dużych firm.

Piły tarczowe do metalu

Głównym przedmiotem działalności Firmy Moryn jest sprzedaż pił do obróbki metalu renomowanych niemieckich firm. W naszej ofercie posiadamy piły tarczowe z ostrzami ze stali szybkotnącej, piły segmentowe, piły tarczowe z ostrzami z węglika spiekanego, piły do cięcia tarciowego i cięcia na gorąco oraz piły taśmowe.

Poznaj naszą ofertę

Frezowanie, cięcie laserem

Oferujemy usługi w zakresie frezowania stali oraz cięcia na wymiar. Dodatkowo wykonujemy usługi cięcia laserem w blachach i kształtownikach.

Poznaj naszą ofertę

Profesjonalne ostrzenie narzędzi

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie ostrzenia i regeneracji (pełnej i częściowej) pił tarczowych do metalu. Zastosowanie maszyn CNC czołowych producentów niemieckich (LOROCH, VOLLMER) jest gwarancją najwyższej jakości i precyzji ostrzenia.

Usługi

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług. Do realizacji usług korzystamy z maszyn producentów polskich i zagranicznych. Gwarantujemy wieloletnie doświadczenie  oraz pełen profesjonalizm podczas realizacji zlecenia klienta.

Profesjonalne ostrzenie narzędzi

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie ostrzenia i regeneracji (pełnej i częściowej) pił tarczowych do metalu. Zastosowanie maszyn CNC czołowych producentów niemieckich (LOROCH, VOLLMER) jest gwarancją najwyższej jakości i precyzji ostrzenia. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i pełną satysfakcję z wykonywanych usług. Ostrzenie wykonywane jest przy użyciu ściernic borazonowych (CBN) oraz ściernic diamentowych, co pozwala na uzyskanie optymalnej jakości powierzchni poddawanych obróbce.

Specjalizujemy się w ostrzeniu następujących rodzajów pił:

 

– piły segmentowe

– piły szybkoobrotowe

– piły z ostrzami ze stali szybkotnącej (HSS)

– piły z węglika spiekanego

Kształty ostrzonych zębów:

A

AW

B

BW

BS

C

Frezowanie, cięcie laserem

W roku 2012 profil naszej działalności został rozszerzony o usługi w zakresie frezowania stali oraz cięcia na wymiar. 10-letnie doświadczenie w realizowaniu tego typu usług, nowoczesny park maszynowy, a także wykwalifikowana kadra pracowników to kluczowe elementy mające wpływ na zadowolenie Klienta i możliwość terminowej i rzetelnej realizacji powierzonych zadań.

Ponadto wykonujemy usługi cięcia laserem w blachach i kształtownikach, które spełniają wszelkie wymogi rynkowe pod względem jakości, tolerancji i precyzji wykonania.

Staramy się łączyć terminowość działania z profesjonalną obsługą Klienta – dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Nasze realizacje

Wieloletnie doświadczenie!

Tysiące zadowolonych klientów.