Wieloletnie doświadczenie w branży

Wyroby stalowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wyrobów hutniczych produkowanych z wysokiej jakości stali wiadących producentów polskich i zagranicznych. Naszą ofertę otwierają wysokogatunkowe profile stalowe ze stali ocynkowanej oraz rury stalowe ze szwem (czarne i ocynkowane).Ponadto oferujemy blachy stalowe dostarczane w postaci kręgów, taśm oraz arkuszy. Wyszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są w standardowych gatunkach i wymiarach.

Poznaj naszą ofertę

Profile stalowe

Walcowane na zimno ze stali gorącowalcowanej.
Profile stalowe dostępne w wielu przekrojach i grubościach ścianki.
Posiadamy szeroki wybór profili, profile stalowe, profile zimnogięte, kształtowniki.
Skutecznie zaspakajamy potrzeby rzemieślników jak i dużych firm.

Piły tarczowe do metalu

Głównym przedmiotem działalności Firmy Moryn jest sprzedaż pił do obróbki metalu renomowanych niemieckich firm. W naszej ofercie posiadamy piły tarczowe z ostrzami ze stali szybkotnącej, piły segmentowe, piły tarczowe z ostrzami z węglika spiekanego, piły do cięcia tarciowego i cięcia na gorąco oraz piły taśmowe.

Poznaj naszą ofertę

Frezowanie, cięcie laserem

Oferujemy usługi w zakresie frezowania stali oraz cięcia na wymiar. Dodatkowo wykonujemy usługi cięcia laserem w blachach i kształtownikach.

Poznaj naszą ofertę

Profesjonalne ostrzenie narzędzi

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie ostrzenia i regeneracji (pełnej i częściowej) pił tarczowych do metalu. Zastosowanie maszyn CNC czołowych producentów niemieckich (LOROCH, VOLLMER) jest gwarancją najwyższej jakości i precyzji ostrzenia.

PANELE
FOTOWOLTAICZNE

Instalacje fotowoltaiczne to nowoczesny i ekologiczny sposób na pozyskanie energii elektrycznej pozwalający wytwarzać energię w sposób przyjazny dla środowiska. Rozwiązanie to pozwala skutecznie zmniejszyć koszty zużycia prądu elektrycznego i uniezależnić się od dostawców energii.

Oferujemy energooszczędne panele fotowoltaiczne w konkurencyjnych cenach. Realizujemy projekty z wykorzystaniem paneli fotowoltaicznych najnowszej generacji. Panele te charakteryzują się wysoką sprawnością i wieloletnią żywotnością zapewniając wysoką wydajność i energooszczędność elektrowni przydomowych.

FOTOWOLTAIKA

DARMOWY PRĄD ZE SŁOŃCA

 

  • oszczędność
  • bezobsługowość
  • niezależność energetyczna
  • szybka instalacja
  • preferencyjne finansowanie
  • darmowe doradztwo

NASZE REALIZACJE