Wieloletnie doświadczenie w branży

Wyroby stalowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wyrobów hutniczych produkowanych z wysokiej jakości stali wiadących producentów polskich i zagranicznych. Naszą ofertę otwierają wysokogatunkowe profile stalowe ze stali ocynkowanej oraz rury stalowe ze szwem (czarne i ocynkowane).Ponadto oferujemy blachy stalowe dostarczane w postaci kręgów, taśm oraz arkuszy. Wyszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są w standardowych gatunkach i wymiarach.

Poznaj naszą ofertę

Profile stalowe

Walcowane na zimno ze stali gorącowalcowanej.
Profile stalowe dostępne w wielu przekrojach i grubościach ścianki.
Posiadamy szeroki wybór profili, profile stalowe, profile zimnogięte, kształtowniki.
Skutecznie zaspakajamy potrzeby rzemieślników jak i dużych firm.

Piły tarczowe do metalu

Głównym przedmiotem działalności Firmy Moryn jest sprzedaż pił do obróbki metalu renomowanych niemieckich firm. W naszej ofercie posiadamy piły tarczowe z ostrzami ze stali szybkotnącej, piły segmentowe, piły tarczowe z ostrzami z węglika spiekanego, piły do cięcia tarciowego i cięcia na gorąco oraz piły taśmowe.

Poznaj naszą ofertę

Frezowanie, cięcie laserem

Oferujemy usługi w zakresie frezowania stali oraz cięcia na wymiar. Dodatkowo wykonujemy usługi cięcia laserem w blachach i kształtownikach.

Poznaj naszą ofertę

Profesjonalne ostrzenie narzędzi

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie ostrzenia i regeneracji (pełnej i częściowej) pił tarczowych do metalu. Zastosowanie maszyn CNC czołowych producentów niemieckich (LOROCH, VOLLMER) jest gwarancją najwyższej jakości i precyzji ostrzenia.

Aktualności

TARGI STOM-TOOL KIELCE 2024 JUŻ ZA NAMI!

31.03.2024  

Były one okazją do wielu spotkań z naszymi partnerami biznesowymi i potencjalnymi klientami.  Jesteśmy przekonani, że pomogą nam one w dalszym rozwijaniu naszej oferty i dostosowaniu jej do bieżących wymagań rynku. Dziękujęmy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie i inspirujące dyskusje. Mamy nadzieję, że będą one początkiem dalszej współpracy. Do zobaczenia za rok!

 

 

TARGI STOM-TOOL KIELCE – SPOTKAJMY SIĘ!

26.02.2024  

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w corocznych Targach Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, które odbędą się w dniach

19-22 marca 2024 w Kielcach .

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, które mieści się w hali A pod numerem 48.

 

 

BUDMA 2024

02.02.2024

 Za nami 32 edycja targów BUDMA 2024 – największego i najważniejszego spotkania branży budowlanej w Polsce i Europie Centralnej. To już kolejna nasza obecność i możliwość spotkania się z naszymi dotychczasowymi Klientami jaki i nawiązania nowych kontaktów biznesowych

 Tradycyjnie dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska i zainteresowanie naszą ofertą.

Do zobaczenia za rok!
 

 

 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

24.01.2024

 Jak co roku angażujemy się w przedsięwzięcia charytatywne. Oprócz corocznych mikołajkowych odwiedzin w Domu Dziecka w Bełchatowie oraz Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „KAMIL” w Strzałkowie, podczas których mogliśmy spędzić wspólnie czas z wychowankami obu placówek i przekazać upominki od Św. Mikołaja, wzięliśmy udział w dwóch kolejnych projektach charytatywnych.
 Jednym z nich było wsparcie budowy boiska dla dzieci i młodzieży przy ul. Kukuczki w Radomsku – inicjatywie Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej RAP, której celem było stworzenie profesjonalnego obiektu sportowego na potrzeby rozgrywek piłkarskich, turniejów i treningów.
Ponadto na nasze wsparcie mogli liczyć również organizatorzy charytatywnego turnieju piłki nożnej „PUCHAR NIEZDOBYWCÓW PUCHARÓW” – Gramy dla Ani, imprezy, która łączy grę w piłkę z pomaganiem. Tym razem pieniądze zebrane podczas imprezy zostały przeznaczone na leczenie Ani Zbierańskiej, uczennicy radomszczańskiego liceum, która choruje na ostrą białaczkę szpikową. Trzymamy kciuki i życzymy powrotu do zdrowia!
 

 

 

OTWARCIE NOWEGO BIURA W ŁODZI

26.04.2023

W miniony poniedziałek odbyło się oficjalne otwarcie nowego biura w Łodzi przy ulicy Ogrodowej 4. Nowe biuro to przyjazna i nowoczesna przestrzeń z salą konferencyjną i ergonomicznym wyposażeniem. Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja biura pozwoli poszerzyć grono Klientów oraz usprawnić proces obsługi dotychczasowych Kontrahentów. Serdecznie zapraszamy!

 

 

ZŁOMBOL 2022 – POMAGAMY DZIECIOM

02.09.2022

Firma Moryn ponownie pojawiła się na liście darczyńców rajdu ZŁOMBOL. Złombol to największa na świecie samochodowa impreza charytatywna, jednocząca ludzi, który łączą swoją motoryzacyjną pasję z chęcią pomocy potrzebującym. Głównym założeniem i celem projektu jest zbiórka pieniędzy na podopiecznych domów dziecka.

Głównym założeniem i celem rajdu jest – obok przeżycia niezapomnianej przygody – zbiórka pieniędzy na potrzeby podopiecznych domów dziecka. Za zebrane pieniądze organizatorzy m.in. kupują dzieciom prezenty rzeczowe (rowery, komputery, konsole i inny sprzęt), opłacają wypoczynek i dodatkowe zajęcia edukacyjne, np. naukę pływania. Projekt służy wyrównywaniu szans dzieci wychowywanych w domach dziecka. Organizatorzy rajdu zapewniają, że pieniądze trafia

Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/imprezy/news-zlombol-2022-wystartowal-meta-rajdu-w-albanii,nId,6262533#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Głównym założeniem i celem rajdu jest – obok przeżycia niezapomnianej przygody – zbiórka pieniędzy na potrzeby podopiecznych domów dziecka. Za zebrane pieniądze organizatorzy m.in. kupują dzieciom prezenty rzeczowe (rowery, komputery, konsole i inny sprzęt), opłacają wypoczynek i dodatkowe zajęcia edukacyjne, np. naukę pływania. Projekt służy wyrównywaniu szans dzieci wychowywanych w domach dziecka. Organizatorzy rajdu zapewniają, że pieniądze trafiają na cele zgodne z potrzebami i oczekiwaniami dzieci i ich opiekunów.

Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/imprezy/news-zlombol-2022-wystartowal-meta-rajdu-w-albanii,nId,6262533#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Głównym założeniem i celem rajdu jest – obok przeżycia niezapomnianej przygody – zbiórka pieniędzy na potrzeby podopiecznych domów dziecka. Za zebrane pieniądze organizatorzy m.in. kupują dzieciom prezenty rzeczowe (rowery, komputery, konsole i inny sprzęt), opłacają wypoczynek i dodatkowe zajęcia edukacyjne, np. naukę pływania. Projekt służy wyrównywaniu szans dzieci wychowywanych w domach dziecka. Organizatorzy rajdu zapewniają, że pieniądze trafiają na cele zgodne z potrzebami i oczekiwaniami dzieci i ich opiekunów.

Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/imprezy/news-zlombol-2022-wystartowal-meta-rajdu-w-albanii,nId,6262533#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Również w tym roku wspieramy naszą lokalną ekipę z Radomska w ich odrestaurowanej limuzynie złombolowej i trzymamy kciuki za udany start!


WSPIERAMY MŁODE TALENTY

13.06.2022

Z dumą wspieramy lokalny sport!

Tym razem ufundowaliśmy stroje sportowe dla najmłodszych podopiecznych Przedszkola Nr. 1 w Radomsku oraz Szkoły Podstawowej Nr. 7 w Radomsku. Na strojach młodych sportowców pojawiło się logo naszej firmy.

Podziwiamy ich upór, pasję i ducha walki. Cieszą nas sukcesy będące rezultatem ciężkich treningów. Jesteśmy z nich dumni i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

 

TARGI BUDMA 2022 JUŻ ZA NAMI

07.02.2022

Dobiegła końca kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2022. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko firmowe.

Tegoroczna edycja targów była dla nas okazją do wielu spotkań z partnerami biznesowymi z kraju i zagranicy. Dziękujemy za te spotkania oraz interesujące rozmowy, które mamy nadzieję, zaowocują wieloletnią współpracą.

Do zobaczenia na kolejnych targach!

 

 

SPOTKAJMY SIĘ NA BUDMA 2022!

10.01.2022

Ostatnie miesiące nie sprzyjały spotkaniom, dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w dniach 1-4.02.2022 w Poznaniu. Można nas będzie odwiedzić w Pawilonie 5. sektorze D, na stoisku 96.

Z myślą o naszych dotychczasowych i przyszłych Klientach przygotowaliśmy stoisko, na którym zaprezentujemy oferowane przez nas produkty. To dzięki Państwu grono naszych Klientów stale się powiększa, co motywuje nas do dynamicznego rozwoju i udoskonalania prezentowanych przez nas rozwiązań.

Jeżeli zdecydują się Państwo odwiedzić nasze stoisko, nasi pracownicy z przyjemnością zaprezentują Państwu kompletny asortyment oferowanych przez nas produktów i usług i z chęcią podyskutują na temat Państwa potrzeb, projektów i planów w zakresie proponowanych przez nas rozwiązań.

Będzie nam miło Państwa gościć.

 

WSPIERAMY SIĘ LOKALNIE

20.12.2021

W tym roku po raz pierwszy przekazaliśmy prezenty świąteczne dla podopiecznych nowo powstałej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Kamil” w Strzałkowie (gmina Radomsko), w którym swój dom znajdują dzieci pozbawione z różnych powodów pieczy rodzicielskiej.

Prezenty były odpowiedzią na listy skierowane przez dzieci do św. Mikołaja. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią nie mogliśmy niestety spędzić tych wyjątkowych chwil wspólnie. Reprezentacja naszej firmy z radością przekazała wszystkie prezenty na czas. Zorganizowanie tej akcji dało nam wiele satysfakcji i wielu powodów do wzruszeń.

Najlepszą nagrodą były dla nas słowa jednego z opiekunów placówki: „Amelka cały wieczór bawiła się koniem, Iza z jednorożcem poszła spać, chłopcy od razu poszli do pokoju cieszyć się prezentami, Diana w pełnym makijażu wczoraj już była, Natalka skarpety też założyła, Ewa powiedziała, że tylko do kąpania ściąga łańcuszek, także radości co nie miara. Dzieciaki są zachwycone prezentami. Dziękujemy jeszcze raz!”

 

 

POMAGAMY, BO WARTO

05.12.2020

Wiemy, że dom dziecka to środowisko, które pomimo ogromnego zaangażowania, troski o dzieci, nie zawsze jest w stanie sprostać ich potrzebom. Wychodząc naprzeciw potrzebom takich placówek, staramy się wspierać ich działalność, odpowiadając na aktualne zapotrzebowanie i pomagając w realizacji dziecięcych marzeń.

Od trzech lat kierujemy nasze wsparcie do Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej. Również w tym roku mogliśmy spełnić część świątecznych marzeń fundując prezenty od św. Mikołaja dla podopiecznych tej placówki. Ofiarowaliśmy również lodówkę, automatyczną suszarkę do ubrań oraz artykuły szkolne.

Odwiedzając Dom Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej zawsze możemy liczyć na ciepłe przyjęcie i poczęstunek. Podopieczni przygotowują również przepiękne, ręcznie wykonane prezenty dla darczyńców, które niezmiernie nas cieszą.

Radość dzieci jest dla nas najlepszym potwierdzeniem tego, że warto pomagać.

 

Wieloletnie doświadczenie!

Tysiące zadowolonych klientów.