Wieloletnie doświadczenie w branży

Wyroby stalowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wyrobów hutniczych produkowanych z wysokiej jakości stali wiadących producentów polskich i zagranicznych. Naszą ofertę otwierają wysokogatunkowe profile stalowe ze stali ocynkowanej oraz rury stalowe ze szwem (czarne i ocynkowane).Ponadto oferujemy blachy stalowe dostarczane w postaci kręgów, taśm oraz arkuszy. Wyszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są w standardowych gatunkach i wymiarach.

Poznaj naszą ofertę

Profile stalowe

Walcowane na zimno ze stali gorącowalcowanej.
Profile stalowe dostępne w wielu przekrojach i grubościach ścianki.
Posiadamy szeroki wybór profili, profile stalowe, profile zimnogięte, kształtowniki.
Skutecznie zaspakajamy potrzeby rzemieślników jak i dużych firm.

Piły tarczowe do metalu

Głównym przedmiotem działalności Firmy Moryn jest sprzedaż pił do obróbki metalu renomowanych niemieckich firm. W naszej ofercie posiadamy piły tarczowe z ostrzami ze stali szybkotnącej, piły segmentowe, piły tarczowe z ostrzami z węglika spiekanego, piły do cięcia tarciowego i cięcia na gorąco oraz piły taśmowe.

Poznaj naszą ofertę

Frezowanie, cięcie laserem

Oferujemy usługi w zakresie frezowania stali oraz cięcia na wymiar. Dodatkowo wykonujemy usługi cięcia laserem w blachach i kształtownikach.

Poznaj naszą ofertę

Profesjonalne ostrzenie narzędzi

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie ostrzenia i regeneracji (pełnej i częściowej) pił tarczowych do metalu. Zastosowanie maszyn CNC czołowych producentów niemieckich (LOROCH, VOLLMER) jest gwarancją najwyższej jakości i precyzji ostrzenia.

O firmie

Podstawowym przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja wyrobów hutniczych ze stali niestopowych oraz sprzedaż pił tarczowych i taśmowych do metalu.Naszą ofertę uzupełnia szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak serwis narzędzi, frezowanie oraz cięcie laserem.

NASZ PROFIL

Oferujemy szeroki asortyment wyrobów ze stali czarnej oraz ocynkowanej takich jak profile zamknięte, rury ze szwem, kształtowniki, płaskowniki, a także blachy w kręgach i taśmach. Zaopatrujemy naszych Klientów z branży przemysłowej w narzędzia i maszyny czołowych europejskich producentów, m.in. w piły tarczowe i taśmowe renomowanej niemieckiej firmy Lennartz, której przedstawicielem w Polsce jest Spółka Moryn Company. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców, m.in. z branży stalowej, budownictwa, drogownictwa, stolarki okiennej. Ponadto świadczymy usługi w zakresie serwisu narzędzi, w szczególności w zakresie ostrzenia pił do metalu oraz usługi frezowania stali i cięcia laserem.

NASZA WIZJA

Wypracowany przez lata know how oraz dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa czyni z nas atrakcyjnego partnera handlowego w branży metalowej i stalowej. Nasi Klienci doceniają szeroką paletę oferowanych produktów i usług oraz ukierunkowanie na potrzeby Klienta. Dobrze wyszkolona kadra pracowników jest gwarancją najwyższej jakości usług. Wiemy, że elastyczność, zorientowanie na Klienta i komunikatywność to najważniejsze elementy w relacjach handlowych będące podstawą dobrej współpracy. Oferując wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania chcemy przyczynić się do sukcesu rynkowego naszych Klientów. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i jesteśmy świadomi, że sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem.

W roku 2017 pozyskaliśmy środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na realizację zadania pn. „Termomodernizacja budynku magazynowego firmy Sebastian Szwedzik Firma Moryn przy ul. Brzeźnickiej 61 w Radomsku”. Wartość ogólna przedsięwzięcia to 342.953,00 zł, dofinansowanie w formie pożyczki pozyskane z WFOŚIGW w Łodzi wyniosło 227.757,00 zł. Zakres przedsięwzięcia obejmuje modernizację ścian zewnętrznych i dachu budynku, modernizację drzwi, okien oraz bramy garażowej, a także modernizację systemu grzewczego hali magazynowej.