Wieloletnie doświadczenie w branży

Wyroby stalowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wyrobów hutniczych produkowanych z wysokiej jakości stali wiadących producentów polskich i zagranicznych. Naszą ofertę otwierają wysokogatunkowe profile stalowe ze stali ocynkowanej oraz rury stalowe ze szwem (czarne i ocynkowane).Ponadto oferujemy blachy stalowe dostarczane w postaci kręgów, taśm oraz arkuszy. Wyszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są w standardowych gatunkach i wymiarach.

Poznaj naszą ofertę

Profile stalowe

Walcowane na zimno ze stali gorącowalcowanej.
Profile stalowe dostępne w wielu przekrojach i grubościach ścianki.
Posiadamy szeroki wybór profili, profile stalowe, profile zimnogięte, kształtowniki.
Skutecznie zaspakajamy potrzeby rzemieślników jak i dużych firm.

Piły tarczowe do metalu

Głównym przedmiotem działalności Firmy Moryn jest sprzedaż pił do obróbki metalu renomowanych niemieckich firm. W naszej ofercie posiadamy piły tarczowe z ostrzami ze stali szybkotnącej, piły segmentowe, piły tarczowe z ostrzami z węglika spiekanego, piły do cięcia tarciowego i cięcia na gorąco oraz piły taśmowe.

Poznaj naszą ofertę

Frezowanie, cięcie laserem

Oferujemy usługi w zakresie frezowania stali oraz cięcia na wymiar. Dodatkowo wykonujemy usługi cięcia laserem w blachach i kształtownikach.

Poznaj naszą ofertę

Profesjonalne ostrzenie narzędzi

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie ostrzenia i regeneracji (pełnej i częściowej) pił tarczowych do metalu. Zastosowanie maszyn CNC czołowych producentów niemieckich (LOROCH, VOLLMER) jest gwarancją najwyższej jakości i precyzji ostrzenia.

O FIRMIE

Podstawowym przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja wyrobów hutniczych ze stali niestopowych oraz sprzedaż pił tarczowych i taśmowych do metalu.Naszą ofertę uzupełnia szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak serwis narzędzi, frezowanie oraz cięcie laserem.

Moryn-01

NASZ PROFIL

Oferujemy szeroki asortyment wyrobów ze stali czarnej oraz ocynkowanej takich jak profile zamknięte, rury ze szwem, kształtowniki, płaskowniki, a także blachy w kręgach i taśmach. Zaopatrujemy naszych Klientów z branży przemysłowej w narzędzia i maszyny czołowych europejskich producentów, m.in. w piły tarczowe i taśmowe renomowanej niemieckiej firmy Lennartz, której przedstawicielem w Polsce jest Spółka Moryn Company. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców, m.in. z branży stalowej, budownictwa, drogownictwa, stolarki okiennej. Ponadto świadczymy usługi w zakresie serwisu narzędzi, w szczególności w zakresie ostrzenia pił do metalu oraz usługi frezowania stali i cięcia laserem.

NASZA WIZJA

Wypracowany przez lata know how oraz dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa czyni z nas atrakcyjnego partnera handlowego w branży metalowej i stalowej. Nasi Klienci doceniają szeroką paletę oferowanych produktów i usług oraz ukierunkowanie na potrzeby Klienta. Dobrze wyszkolona kadra pracowników jest gwarancją najwyższej jakości usług. Wiemy, że elastyczność, zorientowanie na Klienta i komunikatywność to najważniejsze elementy w relacjach handlowych będące podstawą dobrej współpracy. Oferując wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania chcemy przyczynić się do sukcesu rynkowego naszych Klientów. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i jesteśmy świadomi, że sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem.

Moryn-06
Moryn-34

W roku 2017 pozyskaliśmy środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na realizację zadania pn. „Termomodernizacja budynku magazynowego firmy Sebastian Szwedzik Firma Moryn przy ul. Brzeźnickiej 61 w Radomsku”. Wartość ogólna przedsięwzięcia to 342.953,00 zł, dofinansowanie w formie pożyczki pozyskane z WFOŚIGW w Łodzi wyniosło 227.757,00 zł. Zakres przedsięwzięcia obejmuje modernizację ścian zewnętrznych i dachu budynku, modernizację drzwi, okien oraz bramy garażowej, a także modernizację systemu grzewczego hali magazynowej.